Fertilizers

Download price
About company

About Us

Науково-дослідний центр "Афіна Паллада" - сучасна компанія, яка активно розвивається на Півдні України. Ми надаємо широкий спектр високоякісних послуг, в які входить найрізноманітніший комплекс аналізів рослин і насіння, води питної та для зрошення, ґрунту і добрив. Основними принципами нашої компанії є високий професіоналізм, відповідальність та гарантована надійність результату перед кожним клієнтом. Наша команда складається із висококваліфікованих фахівців, які виконують свою роботу, дотримуючись принципів стабільності і відповідальності. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії і пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту.

Для того, щоб підвищити врожайність і стійкість рослин, досвідчені фахівці користуються добривами. При їх грамотному внесенні можна щорічно отримувати багаті врожаї, зміцнити імунну систему культур і поліпшити стан грунту. Однак, не всі речовини, які можна знайти в продажу, будуть однаково корисними. Потрібно точно розуміти, в яких елементах потребують рослини і використовувати їх тільки за інструкцією.

Добривами називають всі речовини, які вносять в грунт або застосовують для обприскування листя. Вони можуть мати натуральне походження або бути синтезованими хімічним шляхом. Рослини вбирають їх кореневищем з грунту або листям при обприскуванні. При попаданні в рослинний організм вони використовуються для основних життєвих процесів - зростання, цвітіння і плодоношення.

Добрива засвоюються у формі окремих мінеральних речовин. При нестачі в грунті певних елементів можна придбати монопідкормки, які містять тільки одну діючу речовину. Однак, частіше застосовуються комплексні суміші - вони зручніші для профілактики і вносяться за графіком.

What do we offer

Our services

Sorry, this page is available only in Ukrain. For ease of viewing the page content is shown in an alternative language. You can click the link to switch the active language.