Добрива

Завантажити прайс
Про компанію

Про нас

Науково-дослідний центр "Афіна Паллада" - сучасна компанія, яка активно розвивається на Півдні України. Ми надаємо широкий спектр високоякісних послуг, в які входить найрізноманітніший комплекс аналізів рослин і насіння, води питної та для зрошення, ґрунту і добрив. Основними принципами нашої компанії є високий професіоналізм, відповідальність та гарантована надійність результату перед кожним клієнтом. Наша команда складається із висококваліфікованих фахівців, які виконують свою роботу, дотримуючись принципів стабільності і відповідальності. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії і пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту.

Для того, щоб підвищити врожайність і стійкість рослин, досвідчені фахівці користуються добривами. При їх грамотному внесенні можна щорічно отримувати багаті врожаї, зміцнити імунну систему культур і поліпшити стан грунту. Однак, не всі речовини, які можна знайти в продажу, будуть однаково корисними. Потрібно точно розуміти, в яких елементах потребують рослини і використовувати їх тільки за інструкцією.

Добривами називають всі речовини, які вносять в грунт або застосовують для обприскування листя. Вони можуть мати натуральне походження або бути синтезованими хімічним шляхом. Рослини вбирають їх кореневищем з грунту або листям при обприскуванні. При попаданні в рослинний організм вони використовуються для основних життєвих процесів - зростання, цвітіння і плодоношення.

Добрива засвоюються у формі окремих мінеральних речовин. При нестачі в грунті певних елементів можна придбати монопідкормки, які містять тільки одну діючу речовину. Однак, частіше застосовуються комплексні суміші - вони зручніші для профілактики і вносяться за графіком.

Що ми пропонуємо

Наші послуги