Лабораторія

Агрохімічний аналіз грунту

Наявність в ґрунті макро- та мікроелементів, органічна речовина, кислотність ґрунту, електропровідність ґрунту, концентрація солей у водній витяжці

Аналіз рослин

Визначення причини пригнічення рослин (листова діагностика рослин, фітопатологічний аналіз)

Аналіз насіннєвого матеріалу

Основні посівні якості насіння (схожість та енергія насіннєвого матеріалу, чистота насіння, маса 1000 насінин, вміст домішок, фітопатологічна експертиза)

Аналіз води

Електропровідність, мінералізація, масова частка елементів, ступінь засолення

Точне землеробство

Це система управління продуктивністю посівів, заснована на використанні комплексу супутникових та комп'ютерних технологій.

Аналіз добрив

Хімічний аналіз мінеральних добрив допоможе вам дізнатися склад і якість добрив, правильно розрахувати норму внесення, перевірити постачальника, розпізнати підробку

Завантажити прайс
Про компанію

Про нас

Науково-дослідний центр "Афіна Паллада" - сучасна компанія, яка активно розвивається на Півдні України. Ми надаємо широкий спектр високоякісних послуг, в які входить найрізноманітніший комплекс аналізів рослин і насіння, води питної та для зрошення, ґрунту і добрив. Основними принципами нашої компанії є високий професіоналізм, відповідальність та гарантована надійність результату перед кожним клієнтом. Наша команда складається із висококваліфікованих фахівців, які виконують свою роботу, дотримуючись принципів стабільності і відповідальності. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість у всіх сферах діяльності компанії і пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до реалізації кожного проекту.

Сьогодні наша лабораторій є однією з кращих агро-лабораторій на півдні України, що дозволяє швидко і ефективно проводити широкий спектр аналізів: від самого простого до найскладніших фізичних і хімічних досліджень різних видів сільськогосподарської продукції, олійних культур і продуктів харчування. Високий професійний рівень персоналу лабораторії гарантує якість виконання лабораторних досліджень. Щорічно наші фахівці проходять перевірку кваліфікації, беруть участь в міжлабораторних порівняннях результатів випробувань. Використання сучасних лабораторних технологій, обладнання нового покоління, кращих реактивів зарубіжного і вітчизняного виробництва гарантують високу якість виконуваних лабораторних досліджень.